
Настінний органайзер Kistenberg KOR11 — це стильне та функціональне рішення для впорядкування інструментів і дрібних деталей. Розмір панелі 78х52 см забезпечує достатньо місця для розміщення необхідних речей, а зручні контейнери допоможуть підтримувати порядок у вашій майстерні чи гаражі.
Органайзер постачається у фірмовій упаковці, що робить його чудовим вибором для подарунка як професіоналам, так і домашнім майстрам. Завдяки міцній конструкції та продуманому дизайну, цей набір поєднує естетику та функціональність, ідеально підходячи для будь-якого робочого простору.
Переваги панелі для інструментів:
- Проста система кріплення - для кріплення до стіни потрібні саморізи.
- Модульність - панелі можна комбінувати один з одним, створюючи таким чином системи, які ідеально відповідають нашим індивідуальним потребам.
- Перфорація - спеціальні вкладки, які дозволяють швидко монтувати гачки, тримачі і контейнери без використання для цього інструментів.
- Термостійкість - панелі стійкі до температур від -20 до 100 градусів за Цельсієм.
- Хімічна стійкість - панелі виготовлені з поліпропілену, який стійкий до розчинів солей, кислот, лугів, спиртів, жирів, масел, складних ефірів, кетонів.

Характеристики
| Загальні розміри (Ш x В) | 78 x 52 см |
| Кількість панелей | 4 |
| Розміри однієї панелі (Ш x В) | 2х 390 x 390 мм, 2х 390 х 130 мм |
| Кількість контейнерів 1 | 4 шт - червоний, KBIS10-3020 |
| Розміри контейнерів 1 (Д х Ш х В) | 92 х 77 х 60 мм |
| Кількість контейнерів 2 | 4 шт - червоний, KBIS12-3020 |
| Розміри контейнерів 2 (Д х Ш х В) | 118 х 98 х 70 мм |
| Кількість контейнерів 3 | 4 шт - червоний, KBIS15-3020 |
| Розміри контейнерів 3 (Д х Ш х В) | 144 х 118 х 84 мм |
| Полиця | 2 шт. - KBSS40-3020, 384x111х50 мм |
| Тримачі | 1 компл - KBH20-3020 |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Артикул | KOR11-S411 |
| Стан товару | Новий |
| Розмір пакування, см | 16x40x40 |
| Вага пакування, кг | 2,4 |

📞 Хочете оформити замовлення?
Телефонуйте нам: +38 (093) 293-41-52
Менеджер приємно проконсультує та допоможе вибрати найкраще рішення.
✅ Як ми працюємо:
1️⃣ Ви залишаєте заявку або дзвоните нам.
2️⃣ Підтверджуємо замовлення та уточнюємо деталі доставки.
3️⃣ Відправляємо товар у найкоротші терміни.
4️⃣ Ви отримуєте посилку, перевіряєте якість і оплачуєте.