
Панель для інструментів Kistenberg 117x78 см із 58 контейнерами та тримачами – це практичне рішення для зберігання інструментів і дрібних деталей. У комплект входять контейнери двох розмірів, що дозволяє ефективно організувати простір та швидко знаходити потрібні речі.
Додаткові тримачі забезпечують зручне розташування інструментів, роблячи цю панель ідеальним вибором для майстерень, гаражів та професійного використання.

Переваги панелі для інструментів:
- Проста система кріплення - для кріплення до стіни потрібні саморізи.
- Модульність - панелі можна комбінувати один з одним, створюючи таким чином системи, які ідеально відповідають нашим індивідуальним потребам.
- Перфорація - спеціальні вкладки, які дозволяють швидко монтувати гачки, тримачі і контейнери без використання для цього інструментів.
- Термостійкість - панелі стійкі до температур від -20 до 100 градусів за Цельсієм.
- Хімічна стійкість - панелі виготовлені з поліпропілену, який стійкий до розчинів солей, кислот, лугів, спиртів, жирів, масел, складних ефірів, кетонів.
** Комплект поставляється без інструменту - зображення представлені для прикладу

Характеристики
| Загальні розміри (Ш x В) | 117 х 78 см |
| Кількість панелей | 6 |
| Розміри однієї панелі (Ш x В) | 390 x 390 мм |
| Кількість контейнерів 2 | 40 шт - червоний, KTR12-3020 |
| Розміри контейнерів 2 (Д х Ш х В) | 115 x 80 x 60 мм |
| Кількість контейнерів 3 | 18 шт - червоний, KTR20-3020 |
| Розміри контейнерів 3 (Д х Ш х В) | 195 x 120 x 90 мм |
| Полиця | 1 комл. - KBS20-3020, (1шт 190х110х30 мм, 1шт 180х110х30 мм) |
| Тримачі | 1 компл - KBH20-3020 |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Артикул | MIX608 |
| Стан товару | Новий |

📞 Хочете оформити замовлення?
Телефонуйте нам: +38 (093) 293-41-52
Менеджер приємно проконсультує та допоможе вибрати найкраще рішення.
✅ Як ми працюємо:
1️⃣ Ви залишаєте заявку або дзвоните нам.
2️⃣ Підтверджуємо замовлення та уточнюємо деталі доставки.
3️⃣ Відправляємо товар у найкоротші терміни.
4️⃣ Ви отримуєте посилку, перевіряєте якість і оплачуєте.