
Панель інструментів Kistenberg 230 х 39 см + 20 контейнерів з кришкою - це універсальний інструментальний набір для зручного зберігання і організації інструментів.
Панель виготовлена з високоякісного матеріалу, що забезпечує його міцність і довговічність.
В комплекті йде 20 контейнерів з кришкою, які дозволяють зберігати інструменти в порядку і захищають їх від пилу і вологи.
Цей набір є незамінним помічником для будь-якого професіонала або любителя ремонту. Ідеальний для використання в гаражі, майстерні або будь-якому іншому приміщенні, де потрібно зберігати інструменти в порядку і легко доступними.
Переваги панелі для інструментів:
- Проста система кріплення - для кріплення до стіни потрібні саморізи.
- Модульність - панелі можна комбінувати один з одним, створюючи таким чином системи, які ідеально відповідають нашим індивідуальним потребам.
- Перфорація - спеціальні вкладки, які дозволяють швидко монтувати гачки, тримачі і контейнери без використання для цього інструментів.
- Термостійкість - панелі стійкі до температур від -20 до 100 градусів за Цельсієм.
- Хімічна стійкість - панелі виготовлені з поліпропілену, який стійкий до розчинів солей, кислот, лугів, спиртів, жирів, масел, складних ефірів, кетонів.
** Комплект поставляється без інструменту - зображення представлені для прикладу

Характеристики
| Загальні розміри (Ш x В) | 230 х 39 см |
| Кількість панелей | 4 |
| Розміри однієї панелі (Ш x В) | 576 x 390 мм |
| Кількість контейнерів 1 | 10 шт - червоний, KTR16F-3020 (з кришкою) |
| Розміри контейнерів 1 (Д х Ш х В) | 155 x 100 x 70 мм |
| Кількість контейнерів 2 | 10 шт - чорний, KTR16F-S411 (з кришкою) |
| Розміри контейнерів 2 (Д х Ш х В) | 155 x 100 x 70 мм |
| Полиця | 2 комл. - KBS20-3020, (2шт 190х110х30 мм, 2шт 180х110х30 мм) |
| Тримачі | 2 компл - KBH20-3020 |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Артикул | MIX509 |
| Стан товару | Новий |
| Розмір пакування, см | 60x40x23 |
| Вага пакування, кг | 5,2 |

📞 Хочете оформити замовлення?
Телефонуйте нам: +38 (093) 293-41-52
Менеджер приємно проконсультує та допоможе вибрати найкраще рішення.
✅ Як ми працюємо:
1️⃣ Ви залишаєте заявку або дзвоните нам.
2️⃣ Підтверджуємо замовлення та уточнюємо деталі доставки.
3️⃣ Відправляємо товар у найкоротші терміни.
4️⃣ Ви отримуєте посилку, перевіряєте якість і оплачуєте.