
Панель для інструментів Kistenberg 173x78 см з 30 контейнерами з кришками призначена для зручного зберігання та фіксації інструментів та аксесуарів на стіні в гаражі, СТО, автомайстернях та підсобних приміщеннях.
Ергономічний дизайн дозволяє легко організувати робочий простір, забезпечуючи швидкий доступ до потрібних інструментів та комплектуючих.
Панель ідеально підходить для автолюбителів та професіоналів, забезпечуючи порядок та зручність у роботі.
Контейнери з кришками надійно захищають вміст від пилу та бруду, продовжуючи термін служби інструментів та аксесуарів.
Панель Kistenberg - це ідеальне рішення для створення ефективної та організованої робочої зони.
Переваги панелі для інструментів:
- Проста система кріплення - для кріплення до стіни потрібні саморізи.
- Модульність - панелі можна комбінувати один з одним, створюючи таким чином системи, які ідеально відповідають нашим індивідуальним потребам.
- Перфорація - спеціальні вкладки, які дозволяють швидко монтувати гачки, тримачі і контейнери без використання для цього інструментів.
- Термостійкість - панелі стійкі до температур від -20 до 100 градусів за Цельсієм.
- Хімічна стійкість - панелі виготовлені з поліпропілену, який стійкий до розчинів солей, кислот, лугів, спиртів, жирів, масел, складних ефірів, кетонів.
** Комплект поставляється без інструменту - зображення представлені для прикладу

Характеристики
| Загальні розміри (Ш x В) | 173 x 78 см |
| Кількість панелей | 6 |
| Розміри однієї панелі (Ш x В) | 576 x 390 мм |
| Кількість контейнерів 1 | 20 шт - червоний, KTR16F-3020 (з кришкою) |
| Розміри контейнерів 1 (Д х Ш х В) | 155 x 100 x 70 мм |
| Кількість контейнерів 2 | 10 шт - червоний, KTR 20F-3020 (з кришкою) |
| Розміри контейнерів 2 (Д х Ш х В) | 195 x 120 x 90 мм |
| Полиця | 2 шт. - KBSS40-3020, 384x111х50 мм 2 шт. - KBS60-3020, 580х158х67 мм |
| Тримачі | 2 компл - KBH20-3020 |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Артикул | MIX507 |
| Стан товару | Новий |
| Розмір пакування, см | 60x40x30 |
| Вага пакування, кг | 8,2 |

📞 Хочете оформити замовлення?
Телефонуйте нам: +38 (093) 293-41-52
Менеджер приємно проконсультує та допоможе вибрати найкраще рішення.
✅ Як ми працюємо:
1️⃣ Ви залишаєте заявку або дзвоните нам.
2️⃣ Підтверджуємо замовлення та уточнюємо деталі доставки.
3️⃣ Відправляємо товар у найкоротші терміни.
4️⃣ Ви отримуєте посилку, перевіряєте якість і оплачуєте.