
Панель для інструментів Kistenberg 117x78 см із 56 контейнерами, тримачами та полицями — це зручне рішення для організації робочого простору.
Контейнери одного розміру забезпечують зручне зберігання дрібних деталей, а тримачі та полиці дозволяють легко розташувати інструменти для швидкого доступу. Міцна конструкція гарантує довговічність, а продуманий дизайн допомагає максимально ефективно використовувати доступний простір у майстерні, гаражі чи на виробництві.

Переваги панелі для інструментів:
- Проста система кріплення - для кріплення до стіни потрібні саморізи.
- Модульність - панелі можна комбінувати один з одним, створюючи таким чином системи, які ідеально відповідають нашим індивідуальним потребам.
- Перфорація - спеціальні вкладки, які дозволяють швидко монтувати гачки, тримачі і контейнери без використання для цього інструментів.
- Термостійкість - панелі стійкі до температур від -20 до 100 градусів за Цельсієм.
- Хімічна стійкість - панелі виготовлені з поліпропілену, який стійкий до розчинів солей, кислот, лугів, спиртів, жирів, масел, складних ефірів, кетонів.
** Комплект поставляється без інструменту - зображення представлені для прикладу

Характеристики
| Загальні розміри (Ш x В) | 117 х 78 см |
| Кількість панелей | 6 |
| Розміри однієї панелі (Ш x В) | 390 x 390 мм |
| Кількість контейнерів 1 | 56 шт - червоний, KTR12-3020 |
| Розміри контейнерів 1 (Д х Ш х В) | 115 x 80 x 60 мм |
| Полиця | 2 шт. - KBSS40-3020, 384x111х50 мм |
| Тримачі | 2 компл - KBH20-3020 |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Артикул | MIX611 |
| Стан товару | Новий |

📞 Хочете оформити замовлення?
Телефонуйте нам: +38 (093) 293-41-52
Менеджер приємно проконсультує та допоможе вибрати найкраще рішення.
✅ Як ми працюємо:
1️⃣ Ви залишаєте заявку або дзвоните нам.
2️⃣ Підтверджуємо замовлення та уточнюємо деталі доставки.
3️⃣ Відправляємо товар у найкоротші терміни.
4️⃣ Ви отримуєте посилку, перевіряєте якість і оплачуєте.