
Стелаж для інструментів - незамінна річ для СТО, гаражу, автосервісі, коморі.
Панелі (органайзери) для інструментів – це ефективний спосіб організації робочого місця, що дозволяє підтримувати порядок в інструментах та аксесуарах.
Незважаючи на те, що панелі, гачки та контейнери виготовлені з пластику, вони витримують значні навантаження та не згинаються. Добре підійдуть як для професійної майстерні, так і домашнього гаража.
Весь набір можна змонтувати і розташувати елементи тримачів у довільному порядку.
Переваги панелі для інструментів:
- Проста система кріплення - для кріплення до стіни потрібні саморізи.
- Модульність - панелі можна комбінувати один з одним, створюючи таким чином системи, які ідеально відповідають нашим індивідуальним потребам.
- Перфорація - спеціальні вкладки, які дозволяють швидко монтувати гачки, тримачі і контейнери без використання для цього інструментів.
- Термостійкість - панелі стійкі до температур від -20 до 100 градусів за Цельсієм.
- Хімічна стійкість - панелі виготовлені з поліпропілену, який стійкий до розчинів солей, кислот, лугів, спиртів, жирів, масел, складних ефірів, кетонів.
** Комплект поставляється без інструменту - зображення представлені для прикладу

Характеристики
| Загальні розміри (Ш x В) | 173 x 78 см |
| Кількість панелей | 6 |
| Розміри однієї панелі (Ш x В) | 576 x 390 мм |
| Полиця | 2 шт. - KBSS40-3020, 384x111х50 мм 2 шт. - KBS60-3020, 580х158х67 мм |
| Тримачі | 3 компл - KBH20-3020 |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Польща |
| Артикул | MIX512 |
| Стан товару | Новий |
| Розмір пакування, см | 60x40x25 |
| Вага пакування, кг | 6,2 |

📞 Хочете оформити замовлення?
Телефонуйте нам: +38 (093) 293-41-52
Менеджер приємно проконсультує та допоможе вибрати найкраще рішення.
✅ Як ми працюємо:
1️⃣ Ви залишаєте заявку або дзвоните нам.
2️⃣ Підтверджуємо замовлення та уточнюємо деталі доставки.
3️⃣ Відправляємо товар у найкоротші терміни.
4️⃣ Ви отримуєте посилку, перевіряєте якість і оплачуєте.